Razítka Trodat Classic

trodat-classic

Razítka Trodat Classic existují v mnoha velikostech a provedeních. Ať datová, číslovací, textová nebo časová. I náročný uživatel najde datové razítko dle svých představ. Je ale dobré pamatovat na to, že k modelům Trodat Classic je potřeba dokoupit také razítkovací podušku.

Mnoho variant

V nabídce máme Trodat Classic se čtyřmi až dvanácti čísly s výškou písma od 3 do 9 mm. Volba je zcela na vás.

Pohodlný

Ergonomicky tvarovaná rukojeť umožňuje pohodlné otisk. Používání razítka Trodat Classic je velmi příjemné.

Jednoduchý

Funkční provedení umožňuje snadnou manipulaci: datum změníte bleskově pomocí otočných koleček.

Ekologické razítko Trodat Original Printy 4.0

Ekologické razítko Trodat Original Printy 4.0

Original Printy 4.0 má dva roky po zavedení neuvěřitelné snížení emisí CO2 až o 49%. Respektuje předešlí model a jako standart nabízí neutralitu klimatu. Trodat je opět vzkvétajícím produktem, který chrání životní prostředí, klima v průmyslu a posouvá razítka na novou úroveň.

Markus Würcher, výkonný ředitel Trodat GmbH vedl rozhovor s výkonným ředitelem společnosti WWF ® (Světový fond na ochranu přírody), panem Dr. Hildegard Aichberger.

Markus Würcher:
Dr. Aichbergere, jak se změnila situace stopy CO2 od našeho posledního rozhovoru před dvěma lety?

Dr. Hildegard Aichberger:
Za poslední 2 roky se stalo snížení emisní stopy  CO2 více centrálním cílem společnosti.

Jsou zde i firmy, které jsou o krok dále a snaží se nabídnout své produkty jako klimaticky neutrální pomocí investování do climaprotection projektů, které mají kompenzovat zbytkový CO2.

Na začátku klimatu neutrality byla především otázkou papírenského a polygrafického průmyslu, ale velké podniky v jiných odvětvích nyní nabízejí své výrobky nebo služby klimaticky neutrální.

Vždy je důležité dodržet princip „ první se vyhnout CO2, pak snížení emisí CO2 a pak kompenzovat CO2.  CO2 je nejvíce vyskytovaný skleníkový plyn. Ten se díky své dlouhověkosti hromadí a proto by se mělo CO2 kompenzovat, aby se řešil náš klima problém. 

Markus Würcher:
Proč si myslíte, že se zvyšuje povědomí o tématu životního prostředí a ochrany klimatu?

Dr. Hildegard Aichberger:
Teď bylo jasně prokázáno, že naše klima se otepluje a že lidé jsou za to zodpovědní.

Nedělat nic je nejdražší řešení v dlouhodobém horizontu. Zničí to naši prosperitu a naši ekonomiku, když vezmete v úvahu koncentrace CO2 v atmosféře.

Markus Würcher:
Trodat si nyní dal za cíl snížení jeho emisí CO2 na 30% do roku 2020. Jak se díváte na tento cíl?

Dr. Hildegard Aichberger:
Snížení emisí CO2 o 30% do roku 2020 je tím pravým cílem. Je to ambiciózní a náročné. Trodat tak jasně překonává všechny cíle v současné době předepsané politických cílů . To dokazuje, že Trodat nechce využívat životní prostředí a ochranu klimatu jako komunikační nástroj, ale ve skutečnosti to dělá z přesvědčení . Pro WWF ® Rakousku, se Trodat kvalifikuje jako absolutně nejlepší – praxe společnosti v oblasti životního prostředí a ochrana klimatu , a to nejen v rámci kancelářských produkty, ale také v celá ekonomice.

Markus Würcher:
Jak si myslíte, že průmysl bude reagovat na oznámení Trodat, že chce snížit CO2 stopu 30 % do roku 2020?

Dr. Hildegard Aichberger:
Modelový efekt je velmi důležitý v oblasti ochrany klimatu. Doufám, že se že ostatní společnosti poučí s kladným přístupem Trodat a přijmou opatření ke snížení jejich emisí CO. 

Blahopřeji Trodat k takovému ambicióznímu rozhodnutí snížení emisí CO2 zaměřeným na sebe a být příkladem pro ostatní.

Markus Würcher:
Dr. Aichbergere, děkuji moc za váš čas.

 

Barvící polštářky Trodat

Barvicí polštářky TRODAT

Díky barvícím polštářkům Trodat si můžete být jisti, že budete mít vždy čisté a přesné otisky. Obal polštářku a inkoust byly dovedeny k dokonalosti v průběhu let výzkumu. To je důvod, proč polštářek Trodat funguje jak v polární zimě, tak v tropickém deštném pralese. K dispozici jsou barvící polštářky pro všechny razítka Professional, Printy i mobile printy. Otisk barvícího polštářku Trodat Vám vydrží desítky let.

Čistota

Nové grip zóny umožňují čistou manipulaci a výměnu kazety aniž byste se dotkli zásobníku inkoustu*.

Dokonalé detaily

Měření přesného odběru inkoustu v rozsahu desetin gramů brání k rychlému vyčerpání kazety. Vložka kazety dual zajišťuje čisté a jednotné otisky po celou dobu životnosti.

Neškodný

Barvící polštářky Trodat nevysichají a jsou zcela netoxické.

* Inkoustové kazety s rukojetí jsou v současné době pouze ve velikostech 6/4910 6/4911 6/4912 , 6/4913 , 6/4914 a 6/4915 .

Razítko Trodat Mobile Printy

Kapesní textové razítko Trodat Mobile Printy

Mobile Printy, které lze používat jednoduše pouze jednou rukou, je ze všech razítek to nejsnadnější, nejstabilnější a nejčistší. Jeho moderní design je podtržen inovativní funkčností a činí z něj praktický a dobře vypadající doplněk kdekoli, kam se s ním vydáte. I proto byl Mobile Printy v roce 2009 podruhé v historii zvolen produktem roku.

Snadné užívání

Díky inteligentní technologii s ním zvládnete razítkovat, otevřít ho i zavřít jen jednou rukou.

Stabilní razítko

Unikátní pyramidovitý tvar s vyrovnanou pětibodovou podporou zaručuje optimální rozložení tlaku na celý štoček, čímž je dosaženo hladkých a čistých otisků.

Čisté razítko

Zabudovaná cartridge zabraňuje kontaktu s inkoustem. Vaše prsty tak zůstanou čisté.

Objednejte si razítko Trodat Mobile Printy

Razítko Original Trodat Printy

Textová razítka Trodat Printy

Razítko Original Printy 4.0 zaujme nejen atraktivním designem, ale je zároveň neškodlivý vůči klimatu, jak už je u Trodatu standardem. Ve srovnání s předchozím modelem až více než o 49%.

Během jeho výroby je šetřeno CO2. Zbytková stopa, které se nelze vyhnout, je kompenzována zapojením se do projektu ochrany klimatu, tzv. Zlatého standardu, který doporučuje WWF.

Neutrální vůči klimatu. U Trodatu standard

Original Printy 4.0 neškodí klimatu, jak už je standardem.

Intuitivní výměna štočku bez ušpinění

Štoček razítka se mění pomocí dvou speciálních míst, jež stisknete. Výměnu díky tomu provedete bez jakéhokoli ušpinění, vaše prsty budou zaručeně čisté.

Neuvěřitelně malé a lehké

Razítko Original Printy 4.0 je jedním z nejmenších a nejlehčích samobarvících razítek na světě. Na dotyk měkké součástky zaručují příjemné držení s pocitem jistoty.

Precizní nastavení umístění otisku

Čiré sklíčko razítka umožňuje přesně umístěné otisky a díky průhledným spodním hranám můžete nastavit razítko přesně do ideálního místa. U razítka Printy 4642 je výhled dokonce zcela otevřený.

Razítko Trodat Professional

Razítka Trodat Professional

Razítko Trodat Professional je ideální pro každodenní kancelářské použití. To zaručuje čisté a přesné otisky. Po mnoho let je synonymem spolehlivosti a profesionality. Přesné zpracování a kvalitní materiál dělají z razítka Trodat Professional šampióna ve své třídě.

Od roku 2013 jsou všechny modely Trodat Professional klimaticky neutrální a jako standart ochraňují životní prostředí do budoucnosti.

Ergonomické razítko

Razítka Trodat Professional nabízejí nejvyšší uživatelský komfort. Padne  perfektně do ruky díky ergonomicky tvarované rukojeti.

Spolehlivé razítko

Razítka Professional mají robustní ocelové jádro, díky kterému zaručuje pevnost a stabilitu. Je to přesně to pravé, pro každodenní razítkování na úřadech a v kancelářích.

Čisté razítko

Špinavé prsty při nastavování data? S razítkem Professional se Vám to nestane. Kryt datového razítka chrání Vaše prsty před kontaktem s inkoustem a udržuje je v čistotě každý den.